Розділи, теми і повідомлення

Що таке форум?

Форум – це сайт для онлайн дискусій. Він може містити кілька категорій, розділів і підрозділів, а також теми і повідомлення. Весь вміст форуму створюється його учасниками, членами спільноти. Форум може використовуватися для надання підтримки, обміну ідеями або обговорення будь-яких цікавих тем.

Яка структура всього цього?

Весь форум складається з декількох категорій, кожна категорія об’єднує в собі кілька тематичних розділів. У розділах містяться теми (діалоги або дискусії), теми складаються з повідомлень учасників.

Зазвичай на головній сторінці форуму виводиться список всіх категорій форуму і їх розділів, а також основну статистику по кожному, включаючи кількість тем і повідомлень, а також інформацію про те, хто і коли відправив останні повідомлення. Традиційна головна сторінка може бути замінена стрічкою активності, в якій відображаються найсвіжіші повідомлення, нові фотографії та інші предмети обговорення.

Як мені тут орієнтуватися?

Коли ви натискаєте на назву розділу, ви потрапляєте до списку тем, що містяться в цьому розділі. Тема – це бесіда між учасниками або гостями. Кожна тема починається одним повідомленням і зростає в міру додавання в неї відповідей або коментарів від різних учасників.

Щоб почати нову тему, просто натисніть кнопку + Нова тема (у вас повинні бути відповідні права).

Теми можуть бути відсортовані за кількома різними критеріями. За замовчуванням теми з найсвіжішими відповідями знаходяться вгорі. Ви можете легко змінити сортування, наприклад, вивести вгорі теми в найбільшою кількістю відповідей. Просто відкрийте меню “Фільтр” справа над списком тим і виберіть зручні для вас критерії для відображення цієї конкретної сторінки

Навігація по сторінках

Якщо в розділі міститься більше тим, чим можна відобразити на одній сторінці, ви побачите в блоці “Сторінка” номер тієї сторінки, на якій перебуваєте, і скільки всього сторінок списку тем в цьому розділі. Таке відображення використовується не тільки для списку тем розділу, але і в темах з великою кількістю повідомлень, і в інших місцях форуму.

Що таке “Важливі” теми?

“Важливі” теми – цей такі теми, які були закріплені в розділі модераторами або адміністраторами. “Важливі” теми завжди знаходяться вгорі в списку тем розділу, незалежно від того, чи є в них нові повідомлення, чи ні. Закріплення “важливих” тим необхідно для того, щоб тримати важливу інформацію видною і доступною в будь-який час.

Як прочитати тему?

Щоб потрапити в тему, просто клікніть по її назві. Всі повідомлення в темі написані учасниками або гостями. Коротку інформацію про автора повідомлення ви можете прочитати зліва від самого повідомлення.

Щоб відповісти в темі, натисніть кнопку Відповісти (вона розташована вгорі теми, над повідомленнями). Якщо ви не бачите такої кнопки, це може означати, що ви не ввійшли на форум під своїм іменем користувача (не залогінені), або у вас немає ні прав відповідати в цій темі, або тема закрита і нові відповіді в ній не приймаються.

Під повідомленнями, внизу теми, є форма відповіді. У ній можна написати повідомлення. Якщо клікнути на кнопку Цитата в будь-якому повідомленні, текст повідомлення буде автоматично вставлений в форму відповіді. Якщо ви хочете процитувати кілька повідомлень, натисніть Цитата в кожному з них, потім натисніть кнопку Відповісти вгорі теми. Всі тексти цитат будуть вставлені в форму відповіді.

 

Контакти

Зараз ми не в мережі. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми повернемося до вас, як можна швидше.

або

Увійдіть з вашими обліковими даними

або    

Забули ваші дані?

або

Створити Аккаунт