Реєстрація
Цілком можливо, що адміністратор побажав надати набагато більше можливостей по використанню форуму зареєстрованим учасникам, ніж гостям. Після реєстрації у вас буде власне унікальне ім’я учасника (нік) та унікальний ідентифікатор (ID). Реєстрація на форумі вільна (якщо де-небудь не вказано протилежне) і дає можливість користуватися рядом функцій:

Створення нових тем
Можливість відповідати в темах
Можливість редагувати свої повідомлення
Використання системи особистих повідомлень
підписки
Використання підпису (відображається в ваших повідомленнях)
Використання свого аватара

Як зареєструватися?

Клік по цьому посиланню “Реєстрація” відкриє віконце для входу.  На сторінці, вам буде запропоновано вибрати ім’я учасника (нік), пароль і ввести правильний Email. Крім цього, в залежності від налаштувань сайту, може знадобитися дата народження для визначення віку і заповнення ще кількох полів. Заповніть необхідні дані і натисніть “Зареєструватися”. Після цього ви або відразу станете повноправним зареєстрованим учасником форуму, або вам на вказаний вами Email адреса буде надіслане посилання для активації облікового запису, реєстрація буде завершена після того, як ви пройдете за цим посиланням. У деяких випадках, можливо, доведеться трохи почекати, поки адміністратор підтвердить вашу реєстрацію.

Вам необхідно буде погодитися з умовами використання сайту або правилами форуму, посилання на текст правил виводиться на сторінці реєстрації.

Примітка: адреса електронної пошти можна вказувати, не побоюючись за можливий спам, так як він не буде відомий нікому, крім адміністрації форуму.

Залежно від налаштувань сайту, можливо, при реєстрації потрібно буде виконати інші кроки. Наприклад, якщо налаштовано “Підключення до Facebook”, ви зможете підключатися до сайту, використовуючи ваш аккаунт на Facebook.

Якщо вам менше 13 років, то, ймовірно, адміністратор бажає отримати від ваших батьків або опікунів згоду на вашу реєстрацію. Ви дізнаєтеся більше про це при реєстрації.

Контакти

Зараз ми не в мережі. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми повернемося до вас, як можна швидше.

або

Увійдіть з вашими обліковими даними

або    

Забули ваші дані?

або

Створити Аккаунт