Тема містить 0 відповідей, має 1 учасник, і змінена  marketing 6 міс., 1 тиждень тому.

 • Автор
  Записи
 • #13572
   marketing 
  Учасник

  Сервіс https://autopost.roboposting.com.ua/
  Опис сервіса https://www.roboposting.com.ua/opisanie-avtoposting-v-socialnye-se

  Autopost – це інструмент для веб-маркетингу який дозволяє вам публікувати повідомлення в 20 соціальних мережах, ділитися RSS-повідомленнями з 20 соціальними мережами, публікувати повідомлення на будь-якому веб-сайті, створеному за допомогою WordPress, створювати стрічки новин Amazon / eBay, відповідати на коментарі (на Facebook, Twitter та інші соціальні мережі), створювати кампанії електронної пошти та відправляти в свої списки електронної пошти

  Користувачі

  Публікуйте повідомлення в декількох соціальних мережах за раз або в розкладі, яке повинно бути опубліковано в майбутньому.
  Див. Попередній перегляд повідомлення (текст, зображення, посилання або інші) для кожної соціальної мережі.
  Див. Статистику опублікованого повідомлення (статистика про повідомлення, зроблених за день, повідомлення, зроблені в кожній доступною соціальної мережі, інформація про повідомлення, якщо вона була успішною або невдалої для кожної соціальної мережі).
  Див. Історію опублікованих повідомлень. Для кожного опублікованого повідомлення ви можете побачити повідомлення / текст, посилання або зображення з повідомлення.
  Ви можете підключитися до декількох платформ блогів, з можливістю вибору, на якому блозі ви хочете опублікувати. І перш ніж вибирати, на якому блозі ви хочете опублікувати повідомлення, ви можете вибрати, яку категорію атрибут статті / повідомлення.
  Підключіть всі канали RSS і виберіть соціальні мережі, де будуть опубліковані RSS-канали.
  В налаштуваннях кожного каналу Autopost Feed RSS можна додати реферральний код, і в кожному RSS-каналі буде додано реферальний код.
  Інструмент «Завдання за повідомлень» дозволяє автоматично складати пости в дні, місяці або роки.
  Інструмент «Облікові записи груп» дозволяє створювати групи з соціальними обліковими записами і публікувати повідомлення в усіх облікових записах одним клацанням.

Viewing 1 post (of 1 total)

Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .

Контакти

Зараз ми не в мережі. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми повернемося до вас, як можна швидше.

або

Увійдіть з вашими обліковими даними

або    

Забули ваші дані?

або

Створити Аккаунт